O platformie

Ty też możesz zostać darczyńcą.

O platformie

Platforma PomocSięLiczy.pl jest portalem pomocowym, czyli tak zwanym crowdfundingowym. Za jej pośrednictwem każdy pełnoletni użytkownik może zbierać fundusze na wymyślony przez siebie cel.

Dzięki darczyńcom – ludziom o wielkich sercach – możemy zaspokoić potrzeby i zrealizować marzenia wielu osób.

Ty też możesz zostać darczyńcą.

Obecnie istnieje możliwość stworzenia zbiórki na dowolny (zgodny z prawem) cel.

Można tego dokonać w bardzo prosty sposób, przy pomocy łatwego w obsłudze kreatora zbiórek.

Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować się na portalu i opisać swoje potrzeby, a później tylko czekać cierpliwie, aż zbierze się potrzebna Ci kwota. Uruchamiając swoje sposoby promocji Celu przyspieszysz gromadzenie funduszy.

Gdy określony przez Ciebie limit zostanie osiągnięty, na Twoje konto wpłynie przelew i będzie można wydać pieniądze na założony cel.

Zanim zdecydujesz się skorzystać z Portalu, uważnie przeczytaj Regulamin.

Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki

Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.

Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.