Pomoc w wyjściu z długów

Pomoc w wyjściu z długów
Od pewnego czasu wisi nade mną widmo długów, które skutecznie obdziera moją codzienność z wszelkiej radości i beztroski. Zapewne wiele osób nie jest w stanie zrozumieć motywacji osoby, która decyduje się na zaciąganie tak dużych zobowiązań finansowych. Osobiście, nigdy nie zdecydowałbym się na ten krok, gdyby nie zmusiła mnie do tego sytuacja. Jakiś czas temu pracowałem jeszcze jako kierowca, ciesząc się zarówno szczęściem rodzinnym jak i stabilizacją finansową. Wszystko zaczęło się od oszustw mojego szefa, w wyniku których moje wynagrodzeniu uległo zasadniczemu pomniejszeniu. Ostatecznie, sprawa przybrała tak skrajny obrót, że zostałem zwolniony.

Straciłem grunt pod nogami. Praca i wiążące się z nią wynagrodzenie były dla mnie rzeczami tak oczywistymi, że kiedy zostałem ich pozbawiony czułem się bezsilny i zagubiony. Tak właśnie zaczęła się moja historia z długami, nad którymi szybko straciłem kontrolę. Zanim zdałem sobie sprawę z powagi mojej sytuacji, osiągnęły one katastrofalnie dużą wartość.

Nie chcę obciążać tymi problemami mojej rodziny - zwłaszcza mojej kochanej żony, Ani. Jednak myśl o długach towarzyszy mi wszędzie, w każdej sytuacji - wiem, że nie mogę się po prostu od tego odciąć. Chciałbym już zakończyć ten koszmar i być tym samym człowiekiem, którym byłem zanim moje problemy pochłonęły moją radość i energię.

Kwota, którą muszą spłacić jest całkowicie poza zasięgiem moich możliwości. Zwracam się do Was, bo jestem pewien, że nie poradzę sobie w pojedynkę. Proszę, pomóżcie odzyskać mi moje dotychczasowe życie.


Zdjęcie pochodzi ze strony: http://jawnyparczew.blogspot.com/2014/09/zaduzenie-gmin.html
MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC 1%:
KRS: 0000775644
Cel szczegółowy: 904

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

AUTOR ZBIÓRKI

Łukasz Łepkowski
Łukasz Łepkowski AUTOR ZBIÓRKI
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki

Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.

Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.