Przenesienie marzeń do swiata realnego - DRUKARKA 3D

Przenesienie marzeń do swiata realnego - DRUKARKA 3D
Przenesienie marzeń do swiata realnego - DRUKARKA 3D
Interesuję się inżynierią - projektowaniem i nowoczesnymi technologiami. Uważam, że dzięki drukowi 3D można uprościć życie wielu ludziom. Mam już na to wiele pomysłów. Stąd potrzebuję takiej drukarki, aby realizować swoje pasje, które nie są mrzonkami, ale realnie mogą pomóc innym. Drukarka 3D pomoże mi przenieść moje pomysły do rzeczywistości.

Wybrałem firmę Zortrax, ponieważ jest to firma polska, a chcę wpierać polski przemysł. Dodatkowo jest to dobrze przetestowany sprzęt, który nie zepsuje się po krótkim okresie użytkowania.

Na ostatnim (kolorowym) zdjęciu można zobaczyć mój autorski projekt podkładki podwyższającej pedał gazu. Jest ona zaprojektowana dla mojego przyjaciela, który jeździ autem na torze, aby umożliwić mu redukcje tak zwaną techniką "heel toe". Wykonałem dla niego ten element, który poprawia jego czasy okrążeń.

Wspierając mnie, wspierasz też siebie, gdyż w przyszłości możemy podjąć owocną współpracę korzystną przede wszystkim dla Ciebie, Twojego biznesu, czy Twoich wynalazków. Jestem kreatywny i dzięki tej drukarce mogę usprawnić Twoją działalność.

Będę wdzięczny za wsparcie moich dążeń.MOŻESZ POMÓC PRZEKAZUJĄC 1%:
KRS: 0000775644
Cel szczegółowy: 143

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

AUTOR ZBIÓRKI

Jan Mazurkiewicz
jestem studentem 2 roku ekonomi, interesuje sie sportem i nowymi technologiami. nauczylem sie obslugi skomplikowanych programow graficznych i chcialbym aby moje projekty staly sie rzeczywistoscia. Jestem bardzo komunikatywny i pomysłowy
Jan Mazurkiewicz AUTOR ZBIÓRKI
  • 5 zł Anonimowy Pomagacz
    22 lutego 2017, 14:25
  • 25 zł Sylwia
    Innowacja to sukces na dzisiejszym runku. Cieszę się, że wspieracie tego typu projekty, które mogą w przyszłości pomóc na wielu płaszczyznach naszego życia. Powodzenia Janku w realizowaniu nie tylko swojego marzenia!
    22 lutego 2017, 13:33
Jak działamy?

Prosto, przejrzyście, skutecznie.

Stworzenie Zbiórki

Po otwarciu kreatora (kliknięciu „Załóż Zbiórkę”) masz możliwość łatwego zamieszczenia zdjęcia oraz opisania, na co zbierasz pieniądze. W opisie powinny znaleźć się informacje, które zachęcą potencjalnego darczyńcę do dokonania wpłaty.

Przebieg zbiórki
Od momentu opublikowania Zbiórki wszyscy potencjalni Darczyńcy, którzy odwiedzają naszą stronę, będą mieli możliwość w prosty sposób przelać dla Ciebie darowiznę.
Zamknij Zbiórkę, wypłać środki

Kiedy zbiórka osiągnie wyznaczony przez Ciebie limit, masz jeszcze tydzień na zakończenie procesu. W tym celu zaloguj się na platformie i „odhacz” koniec zbiórki.

Podziękowania/ciąg dalszy historii
Darczyńcom będzie miło, jeśli zechcesz im podziękować. Po zakończonej Zbiórce masz możliwość wyrażenia w kilku słowach swojej wdzięczności.
Wspierają nas

Jesteśmy wdzięczni za pomoc w rozpowszechnianiu informacji o Platformie i o Zbiórkach, a także za wsparcie w pozyskiwaniu darczyńców. Dołącz do tych, którzy nas wspierają.